Požičaj si dodávku /ak ju potrebuješ

Množstvo ľudí alebo firiem dodávku nemá - lebo ju nepotrebuje na každodenné používanie. No z času na čas nastane potreba premiestniť alebo previezť niečo nadrozmerné, čo sa jednoducho do osobného vozidla nevojde (niekedy je to aj osobné vozidlo samotné).

9fa8fd4d40d29abb60dcc030364aabdcjpg

 Za týmto účelom nie je potrebné utekať do najbližšej predajne úžitkových vozidiel a kupovať vozidlo za 22k+ € iba preto, aby sa niečo prenieslo.
 My si to dobre uvedomujeme, preto sme náš proces prenájmu úžitkových vozidiel (aj osobných a mikrobusov) zjednudušili na pár minút "vybavovania" a preberania vozidla. Je to naozaj jednoduché. Aj v dôsledku koronakrízy a obmedzujúcich opatrení sme 90% papierovačiek presunuli do online priestoru, aby si naši zákazníci dokázali nájsť, vybrať, odsúhlasiť a objednať vozidlo z pohodlia domova. Následne je to už iba o dohodnutí termínu fyzického prebratia vozidla. A je to!

 Zo vzniknutej koronasituácie sme si chceli zobrať len to dobré a preto sme sa naučili efektívnejšie riešiť cenové ponuky, objednávky a samotné prenájmy vozidiel - za účelom efektivity a bezpečnosti v týchto časoch, ale aj tých časoch budúcich. Náš virtuálny office funguje online a je Vám k dispozícii odpovedať na všetky otázky a riesiť aktuálne požiadavky na prenájom vozidiel - či už telefonicky, mailom alebo prostredníctvom sociálnych sietí. Naše služby ostali však zachované v najvyššom štandarde, aby sme sa aj v týchto časoch priblížili našim zákazníkom a poskytli im maximálny komfort a pohodlie pri objednávaní vozidla a samotnom prenájme. 

 Z pomedzi inovácií, ktoré sme za posledný rok zaviedli, by sme cheli vyzdvihnúť hlavne:
- online riešenie objednávok a samotných prenájmov, ktoré sú maximálne pohodlné a bezpečné z pohodlia domova alebo kancelárie
- informačný online systém podpory k dispozícii počas pracovných dní
- onlie / bezkontaktné platby prenájmov a depozitov
- úplne nový spôsob čistenia a dezinfekcie vozidiel
- dovoz vozidla domov / do miesta podnikania
- nová webstránka s možnosťou zabookovať si vozidlo online
- nové spravovanie sociálny sietí s možnosťami priameho kontaktu
- pravidelné informácie z prostredia pôsobnosti našej spoločnosti
- ... a veľa ďalšieho.

 Chceme byť bližšie k vám - našim zákazníkom v oblasti prenájmu úžitkových a osobných vozidiel. Preto sme prenájom vozidiel zjednodušili na maximum a stále pracujeme na tom, aby bol prenájom dostupnejší a naozaj pre každého.