Rezervácia mikrobusu na letnú dovolenku

 Aj keď je ešte zima a vonku nasnežilo 20cm čerstvého snehu, mnohí z nás sa už pripravujú na letné dovolenky, výlety alebo roadtripy po Slovensku alebo celej Európe.
Dnes sa spolu pozrieme na to, kedy je vhodné si mikrobus objednať na letné termíny, čo je dôležité vedieť pred prenájmom aj to, aké výhody má cestovať na dovolenku práve s mikrobusom.

 Zimné mesiace, resp. začiatok roka je ideálny čas na plánovanie dovolenky alebo letného výletu. Aj keď sa nachádzame v pandemickom období a mnohých z nás obmedzujú pravidlá, svetielkom nádeje je aspoň z časti očkovanie a ako také uvoľnenie opatrení aspoň v letných mesiacoch.

 Ak sa preto chystáte v lete na dovolenku k moru do zahraničia, alebo na výlet po Slovensku a okolitých štátoch s rodinou, alebo partiou kamarátov, mnohokrát sa javí ako dobrý dopravný prostriedok mikrobus. V posledom čase sa stáva obľúbenou možnosťou hlavne pre cesty za poznávaním a rekreáciou hlavne mladších skupín ľudí, kedy sa podľa ich slov "výlet začína už cestou naň".
 6,8 alebo 9 miestne vozidlá sú dostatočne priestranné a pohodlné aj na dlhšie cesty, taktiež ponúkajú obrovský batožinový priestor, do ktorého sa vojdú všetky kufre, avšak nevyžadujú špeciálne vodičské oprávnenie. Šoférovať mikrobus je ľahké a intuitívne, a zvykne si na to po pár kilometroch naozaj každý. Bežne sa nám stáva, že si ľudia pochvaľujú riadenie vozidla hlavne pre jeho komfort a vysoké sedenie s lepším výhľadom na cestu.
 Taktiež je to iba jedno vozidlo, preto sa naň platí iba jedna diaľničná známka, tankuje sa iba jedna nádrž a dokáže vrátane vodiča odviesť až 9 ľudí - preto je v prípade väčšieho počtu ľudí lepšia voľba mikrobus. Ak cestuje viac, ako 9 osôb, viete si samozrejme prenajať 2 a viac mikrobusov podľa potreby. Taktiež sa vodiči v priebehu cesty môžu prestriedať, čo je u nás samozrejme zadarmo.

 Kedy si teda v prípade záujmu alebo naplánovania letnej dovolenky rezervovať mikrobus? Mikrobus je ideálne rezervovať si po odsúhlasení týchto parametrov:
- na výlet/dovolenku idete viac, ako 5 osôb
- máte jasne stanovenú trasu cesty
- máte jasne stanovený termín cesty (zabookovaná dovolenka, ubytovanie, voľno v práci)

 Ak spĺňate tieto 3 parametre, môžete sa pokojne informovať o prenájme mikrobusu. Veľmi radi Vám vypracujeme cenovú ponuku prenájmu na mieru presne podľa Vašich požiadaviek a parametrov. Nenechával by som si rezervovanie / objednávku na poslednú chvíľu.
"Mikrobusy sú väčšinou sezónna záležitosť - v zimných mesiacoch sa zdá, že ich je neúrekom, no v letných mesiacoch sa rýchlo minú."

 Navyše, minimálne do konca Marca 2021 u nás bežia akciové mimosezónne ceny na prenájom mikrobusov o 30% lacnejšie, ako v období sezóny. Termíny sú zatiaľ voľné. Veľmi radi Vám pomôžeme s výberom vhodného mikrobusu na dovolenku alebo výlet, je z čoho vyberať.

Ponuku mikrobusov ako aj orientačný cenník nájdete po kliknutí na tento text.