Spolupráca / Cooperation

Vytvárame nové možnosti a príležitosti - každý deň. Dajte nám o sebe vedieť.

Predaj, výkup, úver, poistenie, dovoz vozidiel na objednávku, nové a jazdené vozidlá. Veľký výber osobných vozidiel, dodávok, úžitkových vozidiel do 3,5 tony, mikrobusov a veľa ďalšieho.

Firma BG Structure poskytuje svojím zákazníkom všestranné služby zo stavebnej činnosti. Relizácia stavby prebieha pod dohľadom kvalifikovaných spolupracovníkov s dlhoročnými skúsenoťami z praxe.

Čestnosť, serióznosť a profesionalita našich pracovníkov a prijateľné ceny Vás určite presvedčia „na vlastnom aute“, že voľba autoservisu ODYSEUS SLOVAKIA je tá správna!

ABY SA VARENIE STALO ZÁŽITKOM A JEDLO PÔŽITKOM. Šuhajíci pri Panvici je projekt, ktorým chceme priniesť zážitkovú gastronómiu bližšie k ľuďom prostredníctvom školy varenia, degustačiek, private chefa a event streetfood-u. Variť môže každý a my vám s tým radi pomôžeme!
Prinášame Vám profesionálny a kompletný servis pri plánovaní a organizovaní svadieb s ponukou prenájmu svadobných dekorácií a mobiliáru.
V dnešnej gastronómii ide o viac, než len o dobré jedlo. Ide o magické spojenie umenia a chuti. Dokonalá symbióza pôžitkov pre telo a zmysly tvorí zážitkovú gastronómiu.

Ponúkame kompletné realizácie súkromných záhrad
ale aj firemných reprezentačných plôch, jazierok, kamenných skaliek,
okrasných a kvitnúcich záhonov, zakladanie trávnikov a pod.